Зінаїда Михайлівна Мокрицька
Освіта: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.
Спеціальність: Соціальна педагогіка.
Сертифікати:
2015-2016 н.р. - тренінг «Аптечка першої психологічної допомоги при травмі» та участь в спеціальному вечорі, присвяченому Всесвітньому Дню психічного здоров’я “Гідність людини і психічне здоров’я” в Інституті Психічного Здоров’я Українського Католицького Університету.
Координатором превентивної роботи в закладі є Рада профілактики та попередження правопорушень, секретарем якої є соціальний педагог. Тут вирішуються важливі питання центру : права та обов’язки дітей, подвійні стандарти у вихованні, шкідливі звички, конфлікти серед членів НВП, відвідування та ін.
Профілактична робота соціального педагога включає :
Робота з піском для дітей з вадами опорно-рухового апарату дає позитивні результати в таких напрямках:
Фарбуємо пісок
3-4 кг просіяного піску (пісок повинен бути світлий і дрібний); 5 пакетиків харчового барвника розчиняємо в 0,5 л теплої води, виливаємо в ємкість до піску, добре перемішуємо і на пів години в духовку (200 градусів), досушуємо до повного висихання на сонці.
В роботі з дітьми з особливими освітніми потребами значення казки розширюється до поняття "соціальна адаптація", вона відіграє важливу роль в комплексній корекції, в підготовці дітей з "особливими потребами" до життя і праці.
Велике значення казки в тому, що вона робить вирішальний вплив на формування емоційно-вольової сфери дитини. Казка не лише вчить дітей переживати, радіти, співчувати, сумувати, але і стимулює їх до налагодження контактів вербальних і невербальних.
Гра є тією універсальною формою діяльності, всередині якої, за визначенням Д.Б.Ельконіна, відбуваються прогресивні зміни в психіці й особистості дитини; гра визначає стосунки дитини з оточуючими людьми, готує до переходу на наступний віковий етап, до нових видів діяльності. Про першочергове значення гри для природного розвитку дитини свідчить той факт, що ООН проголосила гру універсальним і невід'ємним ПРАВОМ дитини.
ОСОБЛИВА ДИТИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА!
Заняття з розвитку творчих здібностей сприяють формуванню естетичного смаку, розширенню світогляду, соціальній адаптації, розвитку комунікативних навичок на основі спільної творчої діяльності, організації дозвілля учнів, зміцненню психічного та фізичного здоров’я.
Мета:
Мета діяльності волонтерського клубу:
Основними завданнями діяльності волонтерського клубу в центрі є:
Робота з батьками (використання матеріалів курсу посібника «Родинна твердиня» ВГО «Міжнародний шкільний проект»).
Мета: допомогти батькам в емоційному, моральному й духовному розвитку дитини.
Діти бачать - діти роблять
Мультиплікаційний фільм
"Думками навиворіт"
Фрагменти. Заняття з елементами тренінгу "Вигоранню - Ні! Розгоранню - Так!"