Екскурсійний дайджест

Екскурсіїя до унікального музею-крипти, який знаходиться на 5-метровій глибині у підземеллі Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Про сакральні пам’ятки міста цікаво розповів нашим вихованцям отець Ігор Дармограй. А студенти Інституту мистецтв (під керівництвом викладачів Наталії Палій та Лариси Ороновської) майстерно виконали традиційні українські колядки та віншування. Крім того, ці творчі молоді люди були нашими волонтерами-помічниками під час екскурсії. Ще раз дякуємо усім небайдужим людям за позитивні емоції, враження та знання.


Осінь у Карпатах - кращий відпочинок !!! Учні  поринули в казку мальовничої осінньої природи Карпат та відвідали прекрасний курорт «Буковель». Природа не поскупилася буйством фарб. Було приємно ходити по золотому лісу, відчути м'яке шелестіння листя, вдихати аромат сухих трав та опалого листя. Сонечко привітно зустрічало, посилаючи яскраві веселі промені. Ми насолоджувалися гірською природою, мальовничими панорамами, водоспадами та гірськими ріками. 


Поїздка до м.Львів. Старшокласники мали можливість переглянути балет "Білосніжка та семеро гномів" у Львівському Національному академічному театрі опери та балету. А ще учні відвідали Музей етнографії і насолоджувалися архітектурою стародавнього Львова.


У рамках родинного свята вихованці відвідали місто Кам'янець-Подільський та ознайомились з його духовною та історичною спадщиною.


Мандрівка містами рідної України (Кам’янець-Подільський – Бакота – Хотин).


Незабутня екскурсія «Історичні пам’ятки рідного краю». Усю красу та неповторність розкрили нашим мандрівникам Скельський монастир у селі Рукомиш (розташований в околицях Бучача), перша письмова згадка про який відноситься до 1453 року, та Підзамочок-замок – фортифікаційна споруда бастіонного типу, яка входить до складу Національного заповідника «Замки Тернопілля».


Мрії збуваються: неймовірний зимовий Буковель. Ще один чудовий, неперевершений, з яскравими та позитивними емоціями тур - вихідні у мальовничих Карпатах. Це були незабутні й найпрекрасніші 4 дні нашого життя. Буковель – це казка! Було по-справжньому круто! Кожен день приносив масу сюрпризів: оглядова екскурсія курортом, мальовничі панорами з найвищими вершинами Карпатських гір, підйом на оглядовому витягу – ми побачили всю неперевершену красу Буковелю з висоти пташиного польоту.


Музей музичних інструментів «Камертон», де учні не лише побачили і почули звучання понад 200 видів музичних інструментів з усього світу, а й змогли відчути себе справжніми музиками, граючи на них. 


Весела і пізнавальна подорож. У краєзнавчому музеї (с. Денисів) діти збагатилися цікавими історичними фактами про життя, культуру і побут людей у воєнні роки. А ось у садибі Іванни Блажкевич школярі спробували перенестись у неповторну країну творчості дитячої письменниці. 


Екскурсія в приватний зоопарк "Крайня хата", що знаходиться в мальовничому селі Торське Заліщицького району. Ведмедики, лисички, левиці, білочки, кабанчик, поні, верблюд, лебеді викликали у дітей справжні, неповторні позитивні емоції та розуміння того, який чудовий світ природи оточує нас, світ, який ми маємо берегти. А усю свою красу наша рідна природа розкрила неймовірно красивим пейзажем у заплаві річки Джурин, що впадає в Дністер.


Уже доброю традицією в 2-му класі НРЦ (кл.керівник Савіцька О.Р., вихователь Гудь І.О. та батьки ) стало відзначати спільною екскурсійною поїздкою День іменинника. Цього разу королями свята були "літні" іменинники, а сам центр подій розгортався у «Рівенському зоопарку». Під час екскурсії діти побачили розмаїття преставників тваринного світу - від Європи до Австралії. Особливо сподобалося годувати та гладити вподобаних улюбленців, зокрема мешканців контактного зоопарку. 


Учні 2 д класу разом із батьками та класним керівником Дячук В.В. відвідали Марійський Духовний Центр Зарваниця. Там особливих гостей зустрів архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. Він поспілкувався з паломниками та уділив архиєрейське благословення. Батькам наших вихованців митрополит Василій побажав терпіння та витривалості у їхньому нелегкому служінні.