Фізична реабілітація

У місті Рівне 02-03 грудня 2017 року в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, присвячений Міжнародному Дню інвалідів, в якому прийняли участь команди Березнівського, Сарненського, Млинівського, Корецького, Здолбунівського, Радивилівського районів, Запорізької, Чернігівської, Львівської, Тернопільської, Херсонської, Волинської областей, м. Київ та м. Рівне. Загалом змагалося 118 учасників.

Від Тернопільського центру "Інваспорт" змагалося у своїх вагових категоріях 6 спортсменів.

Ми щіро вітаємо вихованців нашої школи, які здобули перемогу у цих змаганнях (тренер Юзчишин Віктор):

І місце (жінки, вагова категорія до 45 кг) - Кухарчук Катерина;

І місце (чоловіки, вагова категорія до 49 кг) - Євтушенко Андрій.

17 березня 2017 року відбувся ІІ етап Спартакіади "Повір у себе" з шашок серед дітей-інвалідів Тернопільщини, в якому взяли участь 12 вихованців ТОНРЦ. Переможцем змагань став учень нашої школи Процюк Олександр (8 клас).

З 01.03 по 03.03 у м.Запоріжжі проходив чемпіонат України з легкої атлетики для людей з особливими фізичними потребами. В чемпіонаті України брали участь також і спортсмени ТОНРЦ Репета Мар'ян (8 клас) та Волохатий Сергій (12 клас). Репета Мар'ян змагався на дистанціях 60, 200, 400 м та здобув бронзову нагороду з бігу на 200 м. А чемпіоном у секторі для стрибків у висоту став наш Волохатий Сергій із результатом 1 м 65 см, випередивши найближчого свого суперника аж на 10 см. Також Сергій показав хороші результати з бігу на 60 м і у стрибках у довжину. В цих двох видах він посів почесне 3 місце. Тренує та супроводжує спортсменів тренер-викладач із легкої атлетики Ворко В.І.

17 лютого 2017 року відбувся ІІ етап змагань Спартакіади "Повір у себе" з шахів серед дітей-інвалідів.

Вітаємо переможців, учнів нашої школи:

І місце - Паньків Єлизавета (8 клас).

І місце - Процюк Олександр (8 клас).

ІІ місце - Андрушишин Андрій (8 клас).

2-3 лютого 2017 року в ТОНРЦ відбувався І етап змагань Спартакіади "Повір у себе" з шахів.

• ІІІ місце - Грабець В. (4 клас).

Уперше в Тернополі вчителі фізичної культури ТОНРЦ Баранюк Н.З., Футорський Р.Є., Семенець М.Д. впроваджують у курс реабілітації дітей із особливими потребами елементи гри Бочча.

БОЧЧА є новим видом спорту, що розвивається, для важких форм дитячого церебрального паралічу, активно впливає на фізичний розвиток і стан організму гравців, на їх настрій і національну самосвідомість. Методика зайняття унікальна та універсальна при реабілітації усіх видів: медичної, фізичної, психічної і соціальної. Регулярна гра у Бочча відновлює в першу чергу рухові можливості, розвиває спритність, реакцію, координацію рухів, окомір.

10 лютого 2017 року в регіональному центрі Інваспорт відбувся ІІ етап Спартакіади "Повір у себе" з настільного тенісу серед дітей-інвалідів. Євтушенко Андрій, учень 7-А класу, посів ІІ місце. Вітаємо з перемогою!

З 1 по 2 лютого 2017 року проходив І етап Спартакіади "Повір у себе" з настільного тенісу серед учнів ТОНРЦ.

Переможці:

• І місце - Березовський Олександр.
  • ІІ місце - Дідик Анатолій.
  • ІІІ місце - Пронишин Максим.

З метою залучення інвалідів до занять спортом та активного способу життя і виявлення сильніших спортсменів для формування збірної команди області регіональний центр "ІНВАСПОРТ" 28 жовтня 2016 року провів особистий Чемпіонат з боулінгу, у якому взяли участь вихованці ТОНРЦ.

16 вересня. У парку Національного відродження відбувся легкоатлетичний крос.

Результати:

• Ліпчаківська Аліна (7-А клас) - І місце.
  • Євтушенко Андрій (7-А клас) - І місце.
  • Кобилянський Василь (12 клас) - ІІ місце.
  • Репета Мар'ян (8 клас) - ІІ місце.
  • Тарасов Валерій (12 клас) - ІІІ місце.
  • Матушинець Катерина (7-Б клас) - ІІІ місце.

Легка атлетика

Тренер: Ворко В.І.

26 червня - 2 липня. МИКОЛАЇВ.

• Євтушенко Андрій (7-А клас) - ІІ місце (біг 60 м), І місце (біг 100 м), І місце (стрибки в довжину).
  • Репета Мар'ян (8 клас) - ІІІ місце (400 м).

11 липня - 15 липня. КІРОВОГРАД.

• Тарасов Валерій (12 клас) - ІІІ місце (біг 400 м), ІІІ місце (біг 800 м).
  • Волохатий Сергій (12 клас) - І місце (стрибки в висоту), І місце (біг 100 м), ІІ місце (стрибки в довжину).

12 серпня - 14 серпня. КІРОВОГРАД.

Волохатий Сергій (12 клас):

• І місце - стрибки в висоту;
  • ІІ місце - біг 100 м.

29 травня - 18 липня. Всеукраїнські змагання з шахів. Одеса. "Молода гвардія".

• Процюк Олександр (8 клас) - ІІІ місце.
  • Реник Надія (9-А клас) - І місце.

20 травня. Учні нашої школи взяли участь в Особистому чемпіонаті області з шашок-64 серед інвалідів Тернопільщини, який проводив Тернопільський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ".

І місце

Ліпчаківська Аліна

учениця 6-Б класу

15 квітня.

Відбувся ІІ етап Спартакіади "Повір у себе" серед дітей-інвалідів Тернопільщини з легкої атлетики.

Переможці - учні нашої школи.

І місце

Євтушенко Андрій

учень 6-А класу

15 квітня. Відбувся особистий Чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики серед інвалідів. Переможці - учні нашої школи:

учениця 9 класу

8  квітня старшокласники нашої школи взяли участь в Особистому чемпіонаті регіонального центру "Інваспорт" з армрестлінгу серед інвалідів, присвяченого Дню визволення м.Тернополя від німецько-фашистських загарбників. Учениця 9 класу Денисенко Анастасія посіла друге місце у своїй ваговій категорії.

Наші спортсмени (учні старших класів) з 21 березня по 1 квітня перебуватимуть на Спортивно-реабілітаційному зборі від ОДЮСШІ "Інваспорт" у Західному спортивно-реабілітаційному центрі, (с. Яворів, Турківський район, Львівська область, вул. Рівних прав та можливостей, 1).

11 березня 2016 року відбувся ІІ етап Спартакіади "Повір у себе" з шахів серед дітей-інвалідів Тернопільщини.

Учні 8-А класу Федчина Валерій і 7 класу Процюк Олександр вибороли І місце, учень 7 класу Андрушишин Андрій посів ІІІ місце.

Згідно Загального Положення про ХХІІІ Спартакіаду "Повір у себе" серед дітей-інвалідів у 2016 році Тернопільський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" проводив 26-27 лютого 2016 року ІІ-й етап Спартакіади "ПуС" з настільного тенісу серед хлопчиків і дівчаток 2001-2005 років народження.

Переможці. Хлопчики.

І місце - Репета Мар'ян, учень 7 класу.

ІІ місце - Євтушенко Андрій, учень 6-А класу.

ІІІ місце - Медвідь Андрій, учень 7 класу.

Переможці. Дівчатка.

ІІ місце - Хома Катерина, учениця 6-А класу.

ІІІ місце - Реник Надія, учениця 8-А класу.

23-24 лютого у м.Запоріжжі проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед людей з обмеженими можливостями.

Волохатий Сергій Володимирович - переможець Чемпіонату України з  легкої атлетики.

• Учень 11 класу ТОНРЦ став чемпіоном України в стрибках  у висоту, стрибнувши 1 м 70 см, виконав норматив кандидата в майстри спорту України.
  • Здобув 3 місце в стрибках у довжину, результат 4 м 93 см, а також 2 місце в потрійному стрибку з результатом 10 м 76 см.

29 вересня в рамках тижня фізичного виховання та спорту відбувся легкоатлетичний крос.

25 вересня наші вихованці взяли участь в особистому Чемпіонаті регіонального центру «Інваспорт» із армреслінгу серед спортсменів-інвалідів (у ваговій категорії до 60 кг). Вітаємо з перемогою Репету Мар’яна та Яцука Юрія!