Фізична реабілітація

20 грудня 2019 р. юні спортсмени нашої школи приймали участь у легкоатлетичному турнірі «Новорічний День Стрибуна» (м. Львів). У змаганнях брали участь Репета Мар‘ян, Ільєнко Єлизавета та Березовський Олександр. Найкраще виступила у стрибках у висоту Ільєнко Єлизавета, подолавши висоту 1 м 30 см, що є нормативом другого дорослого розряду. Репета Мар'ян у стрибках у довжину показав результат 4 м 28 см, а Березовський Олександр 3 м 82 см. Готував до змагань спортсменів тренер Ворко Віктор Ігорович. Даний старт був запланований як тренувальний для підготовки дітей до Чемпіонату України, котрий відбудеться в лютому 2020 року.

З 19 по 22 травня в м.Миколаєві проходили змагання з легкої атлетики, в яких брали участь вихованці нашої школи: Євтушенко Андрій (І, ІІ, ІІ місця) і Грабець Вікторія (ІІ і ІІ місця). Вітаємо з перемогою!!!

18 травня 2018 року відбувся особистий Чемпіонат із весняного легкоатлетичного кросу серед людей з інвалідністю Тернопільщини, в якому взяли участь учні нашої школи.

Результати:

  • ІІ місце - Репета М., Євтушенко А.
  • ІІІ місце - Гонтарук В.

11 травня 2018 року в центрі "ІНВАСПОРТ" відбувся Чемпіонат області з шашок, в якому взяли участь 11 учнів нашої школи. Друге місце виборов учень 6 класу Стукало Денис, а випускниця ТОНРЦ Мар'яна Хримко посіла перше місце серед дівчат.

Випускники нашої школи взяли участь у Чемпіонаті України з шашок-64 (бразильська версія) серед спортсменів з уражненням опорно-рухового апарату (39 спортсменів із 16 областей країни).

Мар'яна Хримко посіла ІІ місце, а сьомі позиції за підсумками змагань вибороли Ольга Концевич та Руслан Пронозюк.