Наша школа


"Якщо вас немає в інтернеті, значить вас не існує". Білл Гейтс

Шановні друзі!

Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр надає можливість дітям з особливими освітніми потребами здобути якісну освіту, отримати професію, розвинути здібності, трудові і соціальні вміння з метою успішної реалізації їх подальшого життєвого проекту. Здійснюється це кваліфікованим педагогічним та медичним персоналом за допомогою різноманітних корекційних, інноваційних методів навчання та лікування, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації у тісній співпраці з державними установами та громадськими організаціями. Двері нашого закладу завжди відкриті для усіх, хто потребує допомоги фахівців чи намагається сам бути корисним ближньому.

Запрошуємо Вас до співпраці!

З повагою директор І.Я.Король

ЯК НАС ЗНАЙТИ

НАШІ СИМВОЛИ


НАША ІСТОРІЯ

"ІСТОРИЧНІ" СВІТЛИНИ


Особлива дитина - обдарована дитина!

"Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр"

спеціальний загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів для дітей, які потребують фізичного та (або) розумового розвитку, що забезпечує реалізацію права на здобуття повної загальної середньої освіти дітей із неврологічними захворюваннями, порушеннями опорно-рухового апарату, хворих на сколіоз, здійснює заходи і створює умови для їх реабілітації, соціальної адаптації та професійної орієнтації.

Основними завданнями Центру є:

  • створення  умов  для  формування  соціально-адаптивної  та соціально-продуктивної особистості;
  • забезпечення  умов для отримання учнями якісної освіти певного рівня (дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної, вищої);
  • розробка та втілення у практику інноваційного змісту,  форм та   методик   навчально-виховного  й  лікувально-реабілітаційного процесу;
  • розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарувань, творчого мислення, потреби і вміння вдосконалюватися;
  • формування громадянської позиції, почуття власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свої дії.