Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації


Новини освіти в Україні

Освітній портал педагогічної преси

Портал освітян України


Сайт для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам

Матеріали до шкільних кабінетів

Інформаційно-профілактичний портал для дітей та підлітків

Інтернет-портал, що надає доступ до електронних навчальних матеріалів


Освіта Плюс

 

 

У рамках проекту "Освіта плюс" благодійний фонд MagneticOne.org створив надзвичайно корисну пошукову систему для вчителів, учнів та студентів, яка дозволить знаходити якісну інформацію швидко і легко.

 

 

Проект "Віртуальна школа"

Проблема:

Недостатня кількість якісних навчальних відео для дітей з основних шкільних дисциплін українською мовою. Практично повна відсутність адаптованих відео – занять для дітей з особливими потребами.

Мета проекту:

Створення бази навчальних відео українською мовою, що розроблені креативними вчителями та волонтерами з усієї України, та адаптовані під шкільну програму для початкових класів з усіх основних дисциплін (1-4 класи). Зробити навчання цікавим та легким і щоб кожна дитина мала стійке бажання пізнавати щось нове в доступній та легкій формі.

Цільова аудиторія:

  • учні 6-11 років – на початковому етапі;
  • діти з особливими потребами, які вчаться дистанційно;
  • діти з окупованих територій, які навчаються дистанційно;
  • батьки школярів;
  • вчителі.

Такі відео будуть дуже корисним інструментом в руках педагогів та батьків, які працюють з дітками з особливими потребами. Адже уроки розроблені з урахуванням вимог щодо праці з особливими дітьми та їх психологічними потребами. Допомагаємо особливим дітям навчатись, пізнати світ, в якому вони живуть, виробити основні навички спілкування та соціалізуватись в суспільстві.

Також, батьки отримають хороший контент, щоб зацікавити своїх діток та допомогти їм набути основні знання та навички.

Проект "Освіта дитини ХХІ століття"

Проблема:

Україномовні мультики, вірші, пісні та оповідання, що розвивають патріотизм, доброзичливість і вміння товаришувати, розпорошені в мережі Інтернет, де є велика кількість зайвої або шкідливої дітям інформації. Також для всебічного розвитку підростаючого покоління потрібна не тільки україномовна направленість, а й іншомовна.

Мета проекту:

Змінити систему освіти в Україні, шляхом використання україномовних повчальних казок, мультфільмів, розвиваючих анімаційних відео, пісень, колискових. 

  • Виховати: патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками.
  • Навчити: основи математичних, природознавчих знань, основи граматики, ознайомлення зі змістом українських та іноземних казок.
  • Розвинути: комунікативні навички, бажання вдосконалювати себе, допитливість, навички співу.

Цільова аудиторія:

  • батьки;
  • діти віком від 8 місяців до +16 років.