Саюк

Віта Віталіївна

Вихователь


Навчально-методична проблема

"Використання елементів Арт-терапії в роботі з особливими дітьми"

З ДОСВІДУ РОБОТИ:

21.03.2019. Вихователь дошкільної групи Саюк В.В. провела цікаве, казкове інтегроване заняття з розвитку мови та художньої літератури "Лисичка та заєць. Скриня казок".


26.02.2019. Вихователі дошкільної групи Саюк В.В. і Криворучко В.Ф. провели майстер-клас разом із батьками на тему "Українські батьки й діти. Всі майстри талановиті. Виготовлення із фетру макаронів, вареників, пельменів та сосисок".


05.02.2019. Вихователі дошкільної групи Саюк В.В. і Криворучко В.Ф. провели з малятами заняття "Огород на підвіконні. Висадка цибулі та консолі".


29.01.2019. Заняття на тему «Мандрівка за скарбами». Мета: розвивати логічне мислення дітей, увагу, пам’ять, уміння робити елементарні висновки; закріпити лічбу в межах 6. Розвивати дрібну моторику рук; закріпити знання дітей про види транспорту, назви геометричних фігур, диких і свійських тварин. Розширити знання про пісок, воду та каміння. Активізувати вживання слів, збагачувати словниковий запас, розвивати зв’язне мовлення. Виховувати увагу, ініціативність, організованість, дисциплінованість.


13.12.2018. Вихователь дошкільної групи Саюк В.В. провела з малятами заняття з сенсорного розвитку з використанням дидактичних ігор та дидактичного матеріалу М.Монтессорі на тему «Чарівна подорож». 


15.11.2018. Вихователі дошкільної групи Саюк В.В., Криворучко В.Ф. та музичний керівник Петрович О.М провели для найменших вихованців школи "Свято осені".


25.10.2018. Із метою подальшого ознайомлення дітей із прикметами осені, зі змінами в довкіллі, з умовними періодами осені - рання, золота, пізня, вихователь дошкільної групи Саюк В.В. провела цікаве, яскраве, веселе заняття на тему "Світить у віконечко нам осіннє сонечко. Руками творяться дива".