Кручак

Олександра Петрівна

Вчитель математики

Вихователь


Навчально-методична проблема

"Використання дидактичних ігор на уроках математики та в позаурочний час"

З ДОСВІДУ РОБОТИ:

21.02.2019. Учні 8-А та 10 класів разом із педагогами Гоцко Г.І., Кручак О.П. та Редьквою Н.М. відвідали науково-демонстраційний освітній "Центр Науки". Учні мали нагоду поспілкуватися із представником Центру та разом із ним взяти участь у поясненні тих фізичних явищ, моделі яких тут представлені.


18.02.2019. Вчителі математики Бабіц О.В. і Кручак Л.П. провели у 8-А та 8-Б класах відкритий урок на тему «Чотирикутники. Властивості. Ознаки». На уроці учні узагальнили і систематизували знання про вивчені види чотирикутників (паралелограм, прямокутник, ромб, квадрат, трапеція), їх властивості та ознаки; формували просторові уявлення. Школярі вчилися практичному застосуванню геометрії в повсякденному житті; розвивали логічне мислення.


25.01.2019. Учитель математики Кручак Л.П. провела з учнями 9-А і 8-А класів цікаву гру-вікторину «Логічні вправи». Мета: формувати вміння креслити вивчені геометричні фігури і складати з них предмети навколишнього світу; розвивати уяву, кмітливість, творчі здібності, логічне мислення; виховувати працьовитість, увагу, самостійність.


23.01.2019. Відкрите заняття з корекції розвитку провела вчитель математики Кручак Л.П. з учнями 7-го класу.


22.01.2019. Учні 6-А класу на корекційному занятті, яке проводила вчитель математики Кручак Л.П., учились розв’язувати задачі за допомогою гри Танграм.


21.01.2019. Позакласне заняття з корекції розвитку з учнями 5-Б класу проводить учитель математики Кручак Л.П.


16.12.2018. Вихователь Кручак Л.П. провела для наших вихованців веселий захід "Свято Миколая"


07.11.2018. Учні 8-А та 8-Б класів разом із педагогами Бабіц О.В., Кручак О.П. та Гоцко Г.І. відвідали Станцію юних техніків, де взяли участь у майстер-класі "Виготовлення закладки-шейк".