Гуцал

Любов Володимирівна

Вихователь


Навчально-методична проблема

"Формування соціальної компетентності дітей з особливими потребами засобами театрального мистецтва".

З ДОСВІДУ РОБОТИ:

05.03.2019. У рамках  семінару-творчої майстерні для практичних психологів ЗПТО на тему "Системи роботи працівників психологічних служб із дітьми з особливими освітніми потребами в закладах інституційного догляду та виховання дітей. Корекційно-розвиткова та психологічна спрямованість як ефективний засіб соціальної адаптації та профорієнтації дітей із різними психофізичними можливостями" вихователь Гуцал Л.В. провела виховну годину з елементами тренінгу "Досягаємо успіху разом".


14.02.2019. Вихователі старших класів Вовчак Л.І. та Гуцал Л.В. провели профорієнтаційну годину-спілкування на тему «Обирай своє майбутнє».


30.01.2019. Вихователь Гуцал Л.В. провела для учнів-старшокласників корекційно-розвантажувальні вправи «Навчаємось самі і навчаємо інших».


29.01.2019. У бібліотеці №8 для дорослих відбулася спільна година історичної пам’яті «Героїв пам’ятаєм імена – Крути». Учні старших класів (вихователі Гуцал Л.В., Місінович О.В.) ознайомилися із виставкою та читали вірші, присвячені бою під Крутами.


23.01.2019. День іменинника святкували сьогодні учні 11-го класу. З 18-річчям усі щиро вітали розсудливого та позитивного Івахова Василя. Незвичайний та оригінальний подарунок імениннику приготувала однокласниця – Кудрик Тетяна. Вона власноруч спекла та оформила святковий торт. За чаюванням та дружніми розмовами час для наших найстарших учнів пройшов швидко та непомітно.


17.12.2018. Майстер-клас «Різдвяні обереги» провела вихователь Гуцал Л.В. з учнями 11 класу. Старшокласники з натхненням власноруч творили дизайн подарункових коробочок та готували традиційну святкову випічку для молодших школярів.


14.12.2018. Вихователь Гуцал Л.В. з учнями 11 класу провела правові дебати «Права людини на свободу, життя та недоторканість».


21.11.2018. Одинадцятикласники разом із вихователем Гуцал Л.В. "випікали" Пиріг енергозбереження. За «рецептом» він мав розділятися на чотири частини: одна – проблеми нераціонального використання ресурсів у школі, друга – які вирішення цих проблем бачать школярі, третя – що готові робити самотужки, і остання, четверта, – якої допомоги потребують. 


15.11.2018. Акція «Мішечок порад «Як стати толерантною людиною?» (відповідальна вихователь Гуцал Л.В.).


14.11.2018. День взаєморозуміння. Виставка мотиваторів «Посміхнись і замислись». Про толерантність мовою театру.


13.11.2018. Вихователь 11 класу Гуцал Л.В. провела цікаве заняття-практикум «Аптечка для душі. Оздоровчі сили природи». Старшокласники ознайомилися із експрес-методами позитивного мислення, практикувалися у виконанні корисних оздоровчих вправ та взяли участь у майстер-класі «Продукти-оптимісти. Готуємо разом».


12.11.2018. День поваги, добра і терпіння. Малюнок на асфальті «Хмаринки толерантності» (відповідальна вихователь 11 класу Гуцал Л.В.).


25.10.2018. Учні 11 класу (вихователь Гуцал Л. В.) відвідали бібліотеку-філію № 8 для дорослих, де був проведений інформаційний коктейль "Артбук - оригінальний і потрібний витвір". Учні ознайомились із своєрідною технікою виконання і оформлення літературних творів мистецтва.


18.10.2018. Вихователь Гуцал Л.В. провела музично-поетичну вервичку «Пам’ятаймо, чиї ми сини», приурочену вшануванню пам’яті воїнів УПА. Наприкінці заходу вихователь побажала присутнім єднатися у непростий для України час і зберігати пам’ять про тих, хто віддав життя за те, щоб ми мали незалежну державу.


16.10.2018. Вихователь Гуцал Л.В. з учнями старших класів провела конкурсну розважально-інтелектуальну програму «Як у нас на Україні». Учні відповідали на запитання історичної вікторини та брали участь у конкурсах та забавах.


01.10.2018. Вихователі Гуцал Л.В. та Вовчак Л.І. провели урок людяності з елементами тренінгу «Пишаюсь тим, що я людина». Учні 11 та 10 класів взяли активну участь в обговоренні питання: «Який слід може залишити людина після себе?» (на основі оповідань В.Сухомлинського).

 

 


19.09.2018. Учні 11 класу (вихователь Гуцал Л.В.) відвідали обласну бібліотеку для дорослих і ознайомилися з цікавими матеріалами виставки Михайла Фурди, уродженця України, що проживає в Нью-Йорку.


11.09.2018. У дружній атмосфері учні 11 класу (вихователь Гуцал Л.В., класний керівник Баранюк Н.З.) відзначили День іменинника. З 17-річчям шкільна родина вітала лідера школи, голову учнівського комітету 2017/2018 рр.