Готиляк

Наталія Арсентіївна

Вихователь


Навчально-методична проблема

"Ігрові технології. Використання гри у виховному процесі в молодшій школі"

З ДОСВІДУ РОБОТИ:

05.03.2019. У рамках семінару-творчої майстерні для практичних психологів ЗПТО на тему "Системи роботи працівників психологічних служб із дітьми з особливими освітніми потребами в закладах інституційного догляду та виховання дітей. Корекційно-розвиткова та психологічна спрямованість як ефективний засіб соціальної адаптації та профорієнтації дітей із різними психофізичними можливостями" вихователь Готиляк Н.А. розповіла учасникам семінару про нетрадиційні прийоми корекційної роботи та ознайомила з Монтессорі-терапією в освітньому просторі дітей з особливими потребами.


07.02.2019. Вихователь Готиляк Н.А. та вчитель англійської мови Готиляк С.І. з учнями 1-А класу провели корекційне арт-терапевтичне заняття «Підводне царство». 

Творче завдання включало ізотехніку, елементи Монтессорі, а рибки - основні мешканці акваріума - були зроблені в техніці оригамі та об’ємної аплікації.


14.12.2018. Вихователі Готиляк Н.А. та Драбик Г.І. провели для учнів молодших класів виховний захід правознавчо-інтелектуального спрямування «Права дитини».


17.10.2018. Учні 1-А класу із класним керівником Гураль Тетяною Семенівною та вихователем Готиляк Наталією Арсентіївною відвідали Музей національної іграшки, який знаходиться у міській бібліотеці для дітей №5. 


08.10.2018. Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. А в школі в такі дні усі чекають на свято, свято осені — Осінній вернісаж «Дари осені». Вихованці початкових класів демонструють сьогодні "свою чарівну осінь" (відповідальні вихователі Готиляк Н.А. і Драбик Г.І.).


02.10.2018. Вихователь Готиляк Н.А. підготувала і провела виховний захід на тему: «Учитель добра і краси» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського).


24.09.2018. Вихователі Готиляк Н.А. і Драбик Г.І. провели для учнів 1-4 класів спортивне свято "Веселі Старти".


14.09.2018. Вихователі Готиляк Н.А. та Драбик Г.І. провели виховний захід (арт-терапевтичне заняття) для учнів початкових класів на тему: «Країна правил дорожнього руху».


12.09.2018. Вихователі Готиляк Н.А. та Драбик Г.І. провели з учнями 1-4-их класів цікаву та пізнавальну гру-подорож “Безпека дорожнього руху”, метою якої було уточнити, актуалізувати, доповнити і узагальнити знання дітей про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, розвивати вміння розрізняти дорожні знаки, пояснювати значення розмітки на дорозі.


07.09.2018. Протягом тижня у школі проходив художній флешмоб "Україна - це ми". 


06.09.2018. Вихователі провели з учнями початкових класів урок державності "Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться, живе" (з елементами квесту).