Атестація педагогів

2018 - 2019 навчальний рік

Склад атестаційної комісії

  • Голова атестаційної комісії - КОРОЛЬ І.Я., директор.
  • Заступник голови атестаційної комісії - РАДЕЦЬКА З.С., заступник директора з навчальної роботи, голова методичної ради.
  • Секретар атестаційної комісії - ГОЦКО Г.І., вчитель фізики та інформатики.

Члени атестаційної комісії:

  • ЩЕСНОВИЧ В.В. - заступник директора з виховної роботи.
  • БЛИЗНЮК О.Я. - голова методичного об'єднання вчителів природничо-математичного циклу.
  • МОКРИЦЬКА З.М. - голова Ради закладу
  • ДАВИБІДА Л.Б. - головний спеціаліст із питань персоналу управління освіти і науки обласної державної адміністрації (за згодою).

Педагоги, які проходять атестацію в поточному навчальному році

  • БОГАЧУК НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, вихователь. (З ДОСВІДУ РОБОТИ)
  • ГОТИЛЯК НАТАЛІЯ АРСЕНТІЇВНА, вихователь. (З ДОСВІДУ РОБОТИ)
  • ГУЦАЛ ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРІВНА, вихователь. (З ДОСВІДУ РОБОТИ)
  • ДРАБИК ГАННА ІВАНІВНА, вихователь. (З ДОСВІДУ РОБОТИ)
  • КРУЧАК ОЛЕКСАНДРА ПЕТРІВНА, вчитель математики. (З ДОСВІДУ РОБОТИ)
  • МІСІНОВИЧ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА, вихователь. (З ДОСВІДУ РОБОТИ)
  • САЮК ВІТА ВІТАЛІЇВНА, вихователь. (З ДОСВІДУ РОБОТИ)
  • БАБІЦ ОКСАНА ВАСИЛІВНАвчитель математики.
  • ГЛУШИК СВІТЛАНА ЗІНОВІЇВНАвчитель початкових класів.
  • ГОЦКО ГАЛИНА ІВАНІВНАвчитель фізики, інформатики.
  • ГУРАЛЬ ТЕТЯНА СЕМЕНІВНАвчитель початкових класів.
  • ДІДИК МАРІЯ ІВАНІВНАвчитель української мови і літератури.
  • КАВЕЦЬКА РУСЛАНА ЄВГЕНІВНАвчитель трудового навчання.
  • КАДОБНА ЛІДІЯ БОГДАНІВНАвчитель образотворчого мистецтва.
  • КИРПА-ДЖИДЖОРА ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНАлогопед.
  • ЛАШКО ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА, вчитель початкових класів.
  • ОНИСЬКІВ ОЛЬГА СЕМЕНІВНАвчитель хімії та біології.
  • СЕМЕНЕЦЬ МАРІЯ ДМИТРІВНА, вчитель фізичної культури.

Педагоги, які пройшли атестацію у 2017/2018 навчальному році

КОРОЛЬ Ірина Ярославівна,

директор, вчитель початкових класів,

вища кваліфікаційна категорія,

вчитель-методист,

"Відмінник освіти"


РАДЕЦЬКА Зіновія Степанівна,

вчитель історії та правознавства,

вища кваліфікаційна категорія,

вчитель-методист.


ФУТОРСЬКИЙ Руслан Євгенович,

вчитель фізичної культури, вихователь,

вища кваліфікаційна категорія.


ЖИЛА Гання Ярославівна,

вчитель трудового навчання,

вища кваліфікаційна категорія,

старший вчитель


КОЗАК Юлія Степанівна,

вчитель історії та правознавства,

вища кваліфікаційна категорія,

старший вчитель.


КОЦУР Світлана Володимирівна,

вихователь,

вища кваліфікаційна категорія.


СИНИШИН Оксана Тимофіївна,

вихователь,

вища кваліфікаційна категорія,

старший вихователь.


ТАРАСОВА Олександра Петрівна,

вихователь,

вища кваліфікаційна категорія,

старший вихователь.


ГОРОДЕЦЬКА Галина Зіновіївна,

вчитель української мови та літератури,

вища кваліфікаційна категорія,

вчитель-методист.


ГУДЬ Ірина Олегівна,

вихователь,

друга кваліфікаційна категорія.


МАРТИНЯК Надія Володимирівна,

вчитель хімії та біології,

перша кваліфікаційна категорія.

ДЯЧУК Володимира Володимирівна,

вихователь,

вища кваліфікаційна категорія.


КОВПАК Ірина Валеріївна,

вчитель географії, інформатики,

перша кваліфікаційна категорія.


ПЕТРОВИЧ Оксана Михайлівна,

вчитель музичного мистецтва,

перша кваліфікаційна категорія.