Атестація педагогів

2017 - 2018 навчальний рік

Склад атестаційної комісії

  • Голова атестаційної комісії - Король І.Я., директор.
  • Заступник голови атестаційної комісії - Радецька З.С., заступник директора з навчальної роботи, голова методичної ради.
  • Секретар атестаційної комісії - Гоцко Г.І., вчитель фізики та інформатики.

Члени атестаційної комісії:

  • Щеснович В.В. - заступник директора з виховної роботи.
  • Кадобна Л.Б. - голова методичного об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу, вчитель образотворчого мистецтва.
  • Буковська І.Б. - голова методичного об'єднання вихователів молодшої школи, вихователь.
  • Давибіда Л.Б. - головний спеціаліст із питань персоналу управління освіти і науки обласної державної адміністрації (за згодою).

Педагоги, які проходять атестацію у 2017/2018 навчальному році

  • ГОРОДЕЦЬКА Галина Зіновіївнавчитель української мови і літератури.
  • ГУДЬ Ірина Олегівна, вихователь.
  • ДЯЧУК Володимира Володимирівна, вихователь.
  • ЖИЛА Ганна Ярославівна, вчитель трудового навчання.
  • КОВПАК Ірина Валеріївна, вчитель географії, професійної підготовки, інформатики.
  • КОЗАК Юлія Степанівна, вчитель історії, суспільствознавства.
  • КОРОЛЬ Ірина Ярославівна, вчитель початкових класів.
  • КОЦУР Світлана Володимирівна, вихователь.
  • МАРТИНЯК Надія Володимирівна, вихователь, вчитель біології та хімії.
  • ПЕТРОВИЧ Оксана Михайлівна, вчитель музичного мистецтва.
  • РАДЕЦЬКА Зіновія Степанівна, вчитель історії, суспільствознавства.
  • СИНИШИН Оксана Тимофіївна, вихователь.
  • ТАРАСОВА Олександра Петрівна, вихователь.
  • ФУТОРСЬКИЙ Руслан Євгенович, вчитель фізичної культури, вихователь.

2016 - 2017 навчальний рік

Склад атестаційної комісії ТОНРЦ

  • Голова атестаційної комісії - Король І.Я., директор ТОНРЦ.
  • Заступник голови атестаційної комісії - Радецька З.С., заступник директора з навчальної роботи, голова методичної ради.
  • Секретар атестаційної комісії - Гоцко Г.І., вчитель фізики та інформатики.

Члени атестаційної комісії:

  • Щеснович В.В. - заступник директора з виховної роботи, заступник голови методичної ради.
  • Глушик С.З. - голова МО вчителів початкових класів, вчитель початкових класів,
  • Лучка М.В. - голова МО вчителів гуманітарного циклу, вчитель англійської мови.
  • Давибіда Л.Б. - головний спеціаліст з питань персоналу управління освіти і науки обласної державної адміністрації (за згодою).

Педагоги, які проходили атестацію у 2016/2017 н.р.

  • АДАМИК Галина Василівна, вихователь.
  • БАРАНЮК Наталія Зіновіївна, вчитель фізичної культури, української мови та літератури.
  • БЛИЗНЮК Оксана Ярославівна, вчитель математики, логопед.
  • БУКОВСЬКА Ірина Богданівна, вихователь.
  • ГОТИЛЯК Світлана Іванівна, вихователь, вчитель англійської мови.
  • ІВАНСЬКА Любов Іванівна, вчитель основ здоров'я, української літератури.
  • КОВАЛЕНКО Лєна Володимирівна, вчитель зарубіжної літератури.
  • ПИЛИПЧУК Світлана Іванівна, вчитель початкових класів.
  • РАДЗІХ Світлана Дмитрівна, вчитель української мови та літератури.
  • РЕДЬКВА Наталія Михайлівна, вчитель математики.
  • РОМАНИШИН Наталія Станіславівна, логопед.